Hakkımızda

Hakkımızda2000 yılından günümüze siz Bursa'lılara hizmet veren "VOLKAN ET MANGAL" Malzeme kalitesi ve müşteri memnuniyetine gösterdiği hassasiyetle daha uzun yıllar sizi mutlu etmeye devam edecek.

Özel davetlere de uygun kapalı salonu ve bahçeleri ile tercih edebileceğiniz mekanlardan biri olan Volkan Et Mangal, Söz, nişan, doğum günü, şirket toplantıları, özel toplantılar, baby shower, Aile yemekleri ve benzeri organizasyonları bünyesinde gerçekleştirebilmektedir.

Haftanın her günü kahvaltı hizmeti de bulunan "Volkan Et Mangal" da, çocuklarınız da mutlu zamanlar geçirecek. Geniş çocuk parklarımız, evcil hayvanlarımızla doğadan bir köşe olan VOLKAN ET MANGAL, tüm misafirlerine aile hassasiyeti ile yaklaşır.

HassasiyetlerimizEt ve diğer ürünlerin seçimini bizzat firma sahiplerinin büyük hassasiyetle yaptığı VOLKAN ET MANGAL da, kasap reyonumuzdan taze olarak da alış veriş yapabilirsiniz. Kahvaltı ve diğer ikramlarımızda kullandığımız malzemelerimizi doğal olarak temin ediyoruz. Tamamı günlük olan Ürünlerimiz, Bizi tercih etmenizdeki en önemli faktörlerdendir.
Özünde, En önemli beklentimiz mutlu müşteridir. Biliyoruz ki memnuniyetiniz geleceğimizdir.

 

Kasap Reyonumuzla da Hizmetinizdeyiz..Restaurantımız alakart olarak hizmet vermenin dışında geniş mekanlarıyla organizasyonlarda da siz müşterilerimize alternatifler sunmaktadır. Ayrıca Kasap reyonumuzda günlük kesim ürünlerimizle hizmetinizdedir.


REZERVASYON